Chunho.pl oferujemy to co najlepsze dla twojego zdrowia i życia
Chunho.plChunho.plChunho.pl
573 248 646

Czym się wyróżniają suplementy premium Chunho?

Motto przewodnie Chunho NCare brzmi: Chunho sprawia, że świat jest miejscem zdrowszym dla Ciebie i Twoich bliskich. I rzeczywiście – wszystkie suplementy diety wychodzące z fabryk Chunho NCare, to produkty bez konserwantów, sztucznych dodatków i pasteryzacji. W składzie suplementów premium Chunho NCare znajdują się wyłącznie owoce, warzywa i zioła poddane działaniu wody, światła słonecznego i wiatru. 

Bez konserwantów i sztucznych dodatków

Główną zaletą produktów Chunho NCare jest ich czystość i brak jakichkolwiek zanieczyszczeń. W Chunho Ncare do procesów produkcyjnych stosuje się najczystszą wodę pozyskiwaną z naturalnego zbiornika wodnego znajdującego się 330 metrów pod ziemią.  Wszystkie produkty w Chunho Ncare pakowane są w warunkach próżniowych (przy zastosowaniu 5-etapowej kompresji). Dzięki temu są  całkowicie zabezpieczone przed zepsuciem – i to bez użycia konserwantów, sztucznych dodatków czy pasteryzacji.

 

Soki wyciskane w próżni pod ścisłą kontrolą

Tym, co dodatkowo wyróżnia produkcję w Chunho NCare,  jest użycie ultradźwiękowego ekstraktora. Zastosowanie tego urządzenia w procesie produkcji sprawia, że wyroby Chunho  NCare, zawierają wszystko to co zawierają owoce, warzywa i zioła, a utrata składników odżywczych jest ograniczona do minimum. 

W Chunho NCare cały proces produkcji odbywa się pod ścisłą kontrolą sanitarną,  która spełnia normy wyższe niż zalecane przez WHO do produkcji leków.

Chunho NCare to lider branży zdrowej żywności na świecie

Chunho NCare to lider branży zdrowej żywności na rynku azjatyckim. Firma została założona w 1984 roku w Korei. Produkty Chunho NCare dostępne są w dużych sieciach sklepów spożywczych, punktach ze zdrową żywnością, a nawet szpitalach (np. w szpitalu akademickim Severance Hospital w Seulu).

W ciągu 35 lat działalności Chunho NCare stworzył 160 rodzajów produktów, które spełniają normy amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), normy bezpieczeństwa ministra zdrowia Japonii oraz certyfikaty GMP (Certyfikacja Dobrych Praktyk Produkcyjnych) i HACCP (Certyfikacja Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Żywności).

Jako pierwsi w Polsce i Europie przedstawiamy Państwu produkty Chunho NCare.

Zdrową żywność, której od 37 lat ufają mieszkańcy Korei, Japonii, Chin i południowo-wschodniej Azji, a która w ostatnich latach wzbudza coraz większe zainteresowanie na innych kontynentach. Co wyróżnia suplementy Chunho NCare od innych suplementów premium?

Wszystkie produkty wychodzące z linii produkcyjnych Chunho NCare zostały opatentowane. Wzmianki o produktach Chunho NCare pojawiają się w czasopismach branżowych skierowanych do farmaceutów, immunologów i dietetyków. Więcej na temat firmy i jej polityki w materiale. 

Cart